Ettevõte Enron Holding – tööstusettevõtete kompleksne varustamine.
Enron Holding on Eesti tööstusettevõtetele terviklahenduste usaldusväärne tarnija. Varustame ettevõtteid kõige vajaminevaga, täites välisvarustuse osakonna funktsioone. Enron tarnib automaatjuhtimissüsteeme, kontrollmõõteriistu, arvutusseadmeid, analüütilisi aparaate, labori- ja kaaluvarustust, kulumaterjale jne. Tarnitava toodangu sortiment laieneb pidevalt ja praegu sisaldab see mitu tuhat nimetust. Meie partneriteks on juba üle saja ettevõtte ja tootja.

Välisvarustusosakond: töö professionaalidega ja kulude kokkuhoid.
Ettevõte Enron Holding täidab tööstusettevõtete varustamise välisosakonna funktsioone.

Koostöö meiega on:
mugav – kontakteerudes ainult ühe varustajaga, saavad meie kliendid suures ulatuses tooteid tootjate väljalaskehinnaga;
lihtne – meie klientidel on tarvis üksnes vormistada toodete hanketellimus, kogu edaspidise korralduse võtame enda kanda. Ettevõtte Enron Holding spetsialistid oskavad komplekteerida mõõteriistu ja seadmeid etteantud tehniliste parameetrite alusel (inseneriteadus);
soodne – me säästame oma klientide turunduse-, impordi- ja logistikavahendeid.
Täpsema info ettevõtete kompleksse varustamise ja meiega koostöövõimaluste kohta leiate meie kodulehelt.

Tööstusautomaatika komponendid madalate hindadega ja kohaletoimetamisega üle Eesti.
Ettevõte Enron Holding pakub teile tööstusautomaatika komponente hulgi- ja jaemüügi korras. Pakutava toodangu sortimendiga saate tutvuda siin.

Meil on hea meel pakkuda Teile
laia toodanguvalikut
kaubaühikuid mis tahes koguses
madalat hinda
üle 200 euro ostude puhul tasuta kohaletoimetamist üle Eesti

Meeldivat koostööd!

Miks valida meid?

Kvaliteet
Toodete tagatud kvaliteet, tootjafirma kontrollitud maine, täpne ja kiire tellimuste täitmine on ettevõtte Enron Holding partnerite ja klientidega koostöö võtmeprintsiibid.
Tehniline tugi
Kui ostate seadmed meilt, võite olla kindel, et saate professionaalset abi oma projekti teostamise mis tahes etapil. Kvalifitseeritud insenerid on alati valmis Teie küsimustele vastama.
Konsultatsioonid
Pakume kvalifitseeritud konsultatsioone tööstusautomaatika komponentide ja nende optimaalse koostise valimisel hinna ja kvaliteedi suhte järgi. Meie kogemused ja teadmised aitavad Teid, kui on raske teha valikuid ja võtta vastu õigeid otsuseid.